آیا می دانید رتبه پاسپورت ایرانی چند است؟

شاید برای شما سوال باشد که پاسپورت ایرانی چه رتبه ای دارد؟ این سوالی است که تقریبا اکثر مردم در مورد گذرنامه کشور خود، دارند. هرسال بر اساس شاخص هایی فنی، گذرنامه های مختلف بررسی می شوند. مجله لینکوریسم به شما پاسخ می دهد.

Paris, Lovely Paris

If you have a kind characteristic, you have read a French novel for sure! If you do love flowers, relaxation, study books -especially fiction books, lovely and romance- you may have had a trip to these cradle: Paris. Many famous authors are from this nice city or have selected their story location there.

لوگوی لینکوریسم

نقش لینکوریسم در توریسم

لینکوریسم با ایده اتصال بخش های مختلف صنعت توریسم (لینک اجزاء صنعت توریسم) شکل گرفته است. تلاش بر آن است تا بخش هایی از این صنعت که احتمالا کمتر به آنها پرداخته شده است در فضایی حرفه ای پوشش داده شود.

بلیط هواپیما را می توانید از سامانه فروش بلیط لینکوریسم تهیه نمایید. امکان انتخاب پرواز از بین همه شرکت های هواپیمایی به همراه مناسب ترین قیمت پروازهای چارتری، از ویژگی های این سامانه فروش بلیط می باشد. در این سامانه، امکان خرید بلیط هواپیما از تمامی شرکت های هواپیمایی کشور وجود دارد.
تیم ویزای لینکوریسم تلاش می کند تا با ارائه مشاوره دقیق و حرفه ای، درخواست ویزای شما با خوبی پیش برود و در نهایت با موفقیت به اتمام برسد. مهم ترین توصیه مشترک ما به شما، ارائه مدارک کامل، دقیق و درست است. راهکارهای لینکوریسم فرایند ویزای شما را به سمت قطعی شدن حرکت می دهد.

استارتاپ لینکوریسم، گردشگری و علم را نمایندگی می کند. دانش گردشگری و گردشگری در علم، استراتژی لینکوریسم است. با ماهمراه شوید.

با استفاده از تجربیات و دانش موجود، تلاش می کنیم تا صنعت گردشگری را با وجود همه چالش ها و مسائل گوناگون، توسعه دهیم. زمینه های مختلف گردشگری از قبیل تفریح، کسب علم، درمان، سفرهای کاری و غیره. خدماتی همچون فروش بلیط، مشاوره و کمک در خصوص ویزا و نیز معرفی وکلای رسمی در این زمینه، از جمله خدمات لینکوریسم به حساب می آیند. لینکوریسم همواره از همکاری با شرکت ها، مجموعه ها و افراد متخصص، به گرمی استقبال می نماید. پس اگر ایده ای دارید حتما با ما تماس بگیرید. 

با سفر در دنیای علم، می خواهیم بیشتر، جدیدتر و دقیق تر بدانیم. لینکوریسم در یک همکاری استراتژیک با مجموعه ای علمی به نام مجموعه ایران کهن، سعی دارد زمینه های علمی و آموزشی را تقویت نماید. این ایده هم شامل کارکنان و همکاران لینکوریسم می شود و هم مخاطبان و سایر افراد را نیز پوشش می دهد. برگزاری رویدادهای علمی-آموزشی، انتشار مجلات علمی، انتشار کتاب های کاربردی و همکاری با افراد و سازمان های مرتبط، بخش مهمی از این رویکرد هستند. 

با هم، بیافرینیم

هم افزایی کنیم

دانش و تجربه خود را به اشتراک بگذاریم

به روز باشیم و متحد

همکاری استراتژیک
لینکوریسم و ایران کهن

ایران کهن با ارائه خدماتی به اعضا و مخاطبان خود، تلاش می کند تا مزایایی را برای آنها فراهم نماید. فعالان عرصه های تولید و خدمات نیز می توانند جهت همکاری با ما اعلام آمادگی نمایند. ایران کهن، فرهنگ را زمینه ساز تمدن بشری می داند؛ پس با احترام به آن برای تقویتش تلاش می کنیم. انتشار دیدگاه های فرهنگ محور و مدیریت مجلات تخصصی، از برنامه های کاری این مجموعه اعلام گردیده است. ایران کهن با تکیه بر دانش، تلاش دارد تا آن را گسترش دهیم. انتشار مقالات پژوهشی، برگزاری رویدادهای تخصصی و انعکاس دیدگاه کارشناسان، در این زمینه به عنوان استراتژی آن محسوب می شود. 

لینکوریسم در کنار شماست تا با ارائه مشاوره دقیق و حرفه ای، بهترین خدمات را در زمینه ویزا ارائه نماید. همچنین به کمک سامانه بلیط هواپیمای لینکوریسم، بلیط هواپیما را به راحتی تهیه نمایید. علاوه بر این، لینکوریسم راهکاری برای رزرو هتل در سراسر دنیا ارائه می کند. از سامانه پرداخت لینکوریسم نیز می توانید برای پرداخت قبوض، خرید آنلاین گیفت کارت آیتونز، خرید آنلاین آنتی ویروس NOD و شارژ سیم کارت استفاده نمایید.