خدمات ویزا

  • Post Author:
  • Post Category:مجله

مطمئنا یکی از پرطرفدارترین سرویس های مربوط به گردشگران، خدمات ویزا می باشد. از آنجا که از مهمترین دغدغه های گردشگران ایرانی، مسائل مربوط به ویزا می باشد، می توان به اهمیت این موضوع بیش از پیش، پی برد. با توجه به شرایط خاص ایران و رویکرد کشورهای مختلف به ویژه کشورهای غربی به ایران و نیز به دلیل سوء استفاده ی برخی از هموطنان از ویزاهای گردشگری به منظور مسائل ناپسندی همچون پناهندگی، دریافت ویزا برای شهروندان ایرانی بسیار مشکل بوده و آنها لازم است مراحل سخت و پیچیده ای را طی کرده و با ارائه مدارک معتبری دال بر شرایط خوب زندگی در ایران، اثبات کنند که هدف آنها فقط تفریح و گردشگری است (و در خصوص ویزاهای تحصیلی، تنها هدف آنها تحصیل است و پس از اتمام دوران تحصیل به کشور خود بازخواهند گشت).  لذا ممکن است سوالات متعددی برای هموطنان عزیز در این زمینه به وجود بیاید. کارشناسان لینکوریسم آمادگی دارند تا حداکثر راهنمایی و کمک را به افراد متقاضی ویزا (روادید) ارائه نمایند.

اخذ ویزای شینگن خود را به لینکوریسم بسپارید؛ به سادگی ارسال یک ایمیل به info@linkourism.com

 

بنا به درخواست های متعدد مشتریان ارجمند و بر طبق تصمیم مدیریت لینکوریسم، خدمات ویزا جزو خدمات اصلی این مجموعه قرار گرفت. بنابراین خدمات ویزا اکنون به عنوان یکی از اساسی ترین خدمات لینکوریسم شناخته می شود به گونه ای که تقریبا نیمی از انرژی تیم اجرایی را نیز به خود اختصاص داده است. 

به طور کلی می بایست اعلام کرد که دریافت ویزای هر کشور، شرایط خاص خود را دارد و لازم است به نکات بسیار دقیقی، معطوف شد تا بتوان مراحل دریافت ویزا را به درستی و با موفقیت طی نمود. در این راستا استفاده از راهنمایی های کارشناسان خبره و مطلع، کمک بسیار زیادی در جلوگیری از سوء سابقه در سفارت ها و نیز اتلاف وقت و هزینه خواهد نمود. متاسفانه افراد زیادی، شخصا برای دریافت ویزا اقدام می نمایند بدون آنکه اطلاعات درستی در خصوص آنچه که واقعا در ادارات مرتبط به صدور ویزا (روادید) اتفاق می افتد، داشته باشند. این کار علاوه بر تحمیل هزینه های چندباره، اتلاف وقت و پمپاژ امید واهی به دریافت ویزا، سابقه ی چنین افرادی را نزد ادارات مربوطه خراب کرده و احتمال مثبت بودن نتیجه ی فرایندهای بعدی را نیز به حداقل می رساند. لینکوریسم (مثل سایر ارگان های فعال و معتبر در خصوص خدمات گردشگری و ویزا) هشدار می دهد که فرایند اخذ ویزا، محل آزمون و خطا نیست (و با توجه به گسترش سیستم های اطلاعاتی و تشخیص هویت) یک اشتباه می تواند فرد را تا آخر عمر از دریافت ویزای یک کشور (و یا کلیه ی کشورهای عضو پیمان شینگن) محروم نماید

تیم مشاوران مربوط به ویزای لینکوریسم آمادگی دارند بر اساس واقعیات موجود و بنا بر شرایط شما، موارد را بررسی نموده و بهترین راه حل را جهت سرمایه گذاری، سرمایه پذیری، ایجاد و توسعه ی کسب و کار، مهاجرت کاری و مهاجرت تحصیلی به شما ارائه  نمایند. شما با استفاده از خدمات ویزای لینکوریسم می توانید بهترین، دقیق ترین، مورد اطمینان ترین و شفاف ترین خدمات را از ما دریافت نمایید. 

خدمات ویزای لینکوریسم عبارتند از:

  • ویزای شینگن (شنگن) 
  • ویزای توریستی کشورهای مختلف
  • ویزای تحصیلی 
  • ویزای کار 
  • روش های مهاجرتی خانوادگی
  • روش های مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری 
  • روش های مهاجرت کاری به آمریکا، اروپا و استرالیا

درخواست خود را برای راهنمایی و مشاوره و دریافت وقت مشاوره از طریق ارسال ایمیل به  info@linkourism.com  با عنوان ویزا ارسال نمایید. 

 

Admin

Tourism, Visa, Promote Tourism Related Businesses