ویزا

با استفاده از راهنمای زیر، درخواست ویزا را تکمیل کنید

درخواست اولیه ویزای خود را برای ما ارسال کنید

مدارک خود را آماده کنید

به سفارت مراجعه کنید

راهکارهای لینکوریسم

فرایند ویزای شما را به سمت قطعی شدن حرکت می دهد

تعداد پرونده های نا تمام
تعداد ویزای موفق
تعداد پرونده های درخواست ویزا
فرم درخواست ویزا

تیم ویزا

تیم ویزای لینکوریسم تلاش می کند تا با ارائه مشاوره دقیق و حرفه ای، درخواست ویزای شما با خوبی پیش برود و در نهایت با موفقیت به اتمام برسد. مهم ترین توصیه مشترک لینکوریسم به شما، ارائه مدارک کامل، دقیق و درست است. 

خدمات ویزای لینکوریسم عبارتند از:

  • ویزای توریستی کشورهای مختلف از جمله شنگن
  • ویزای تحصیلی 
  • ویزای کار 
  • روش های مهاجرتی خانوادگی
  • روش های مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری 
  • روش های مهاجرت کاری به آمریکا، کانادا، اروپا و استرالیا 
  • ویزای استارت آپ کانادا 

درخواست خود را برای راهنمایی و مشاوره و دریافت وقت مشاوره از طریق ارسال ایمیل به  info@linkourism.com  با عنوان “ویزا” ارسال نمایید. 

درخواست ویزای خود را اینجا ثبت کنید

برای توضیح بیشتر و دقیق تر لینکوریسم رسما اعلام می نماید که نماینده ی هیچ کنسول یا سفارتی نیست. همچنین خدمات مشاوره ای لینکوریسم، تضمین کننده ی هیچ ویزایی نیست. همانطور که هیچ شخص یا ارگانی نمی تواند ویزای شما را تضمین نماید. لینکوریسم تنها با تکیه بر تجربیات کارشناسان خود تلاش می کند تا متقاضیان ویزا را راهنمایی کند. آنها می توانند مستقلا برای دریافت ویزای خود به مراجع ذیصلاح مراجعه نمایند. به بیان دیگر، لینکوریسم به متقاضیان ویزا که در زمینه ی اخذ ویزای خود نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارند، کمک می نماید. این کمک ها ممکن است به دلیل نیاز متقاضیان ویزا به یک مشاور که به یکی از زبان های بین المللی مسلط است، باشد. همچنین شاید در زمینه تکمیل فرم ها نیاز به کمک از سوی متقاضیان احساس شود. چگونگی تهیه مدارک و نیز می تواند از مواردی باشد که افراد احتمالا به یک مباشر احتیاج پیدا کنند. همچنین متقاضیان مکلف اند چنانچه ماموران سفارت از آنها سوال کردند که آیا در تکمیل فرم ها از شخص ثالثی کمک دریافت کرده اید، پاسخ مثبت ارائه کنند. صداقت، دقت و مسئولیت پذیری، اصول مهم کاری لینکوریسم می باشد.