ویزای استارت آپ کانادا

طرح ویزای استارت آپ کانادا چیست؟

کانادا به دنبال جذب کارآفرینانی است که پتانسیل راه اندازی شرکت های نوآور را داشته و می‌توانند ایجاد شغل نمایند. اگر یک ایده خوب داشته باشید و بتوانید یکی از سازمان های معرفی شده توسط اداره مهاجرت را راضی به سرمایه گذاری در طرح خود کنید، ویزای استارت آپ به شما و خانواده شما تعلق خواهد گرفت که توسط آن ویزای اقامت دائم کانادا اعطا می شود. دقت کنید که شما مجاز به سرمایه گذاری شخصی نمی باشید مگر اینکه سازمان های معرفی شده از شما بخواهند تا در سرمایه گذاری شراکت کنید.

شرایط ویزای استارت آپ کانادا

🍄 اثبات کنید که طرح تجاری یا ایده شما توسط یکی از سازمان های معرفی شده حمایت می شود. در این حالت این شرکت ها نامه ای مبنی بر پذیرفته شدن طرح تجاری شما خواهند داد.

حداقل سرمایه گذاری برای این ویزا چه قدر است؟

اگر سرمایه شما توسط designated Canadian venture capital fund تامین می شود ۲۰۰ هزار دلار

اگر سرمایه شما توسط designated Canadian angel investor group تامین می شود ۷۵ هزار دلار

اگر در Canadian business incubator programپذیرفته شوید ، نیازی به تامین هزینه های اولیه نخواهید داشت ولی باید در برنامه های اموزشی مربوطه شرکت نمایید.

🍄مهارت در زبان انگلیسی و یا فرانسوی حداقل در سطح CLB5 در تمامی چهار مهارت زبان که با یکی از آزمون های معتبر زبان اثبات شود.

گروه استارت آپ ما این توانایی را دارد که به شما در پرورش و ساخت ایده کمک کند و شما را به ایده های نو که در راستای تحصیلات و تخصص شماست اتصال دهد………….برای کسب اطلاعات بیشتر با info@linkourism.com مکاتبه نمایید.