تماس با ما

لینکوریسم در کنار شماست تا با ارائه مشاوره دقیق و حرفه ای، بهترین خدمات را در زمینه ویزای شینگن ارائه نماید. همچنین به کمک سامانه بلیط هواپیمای لینکوریسم، بلیط هواپیما را به راحتی از لینکوریسم تهیه نمایید. علاوه بر این، لینکوریسم راهکاری برای رزرو هتل در سراسر دنیا ارائه می کند. از سامانه پرداخت لینکوریسم نیز می توانید برای پرداخت قبوض، خرید آنلاین گیفت کارت آیتونز، خرید آنلاین آنتی ویروس NOD و شارژ سیم کارت استفاده نمایید بیشتر بدانید

به منظور دریافت پاسخ سوالات خود کافی است از طریق شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید و یا با ارسال ایمیل آنها را مطرح نمایید. علاوه بر این جهت سفارش یا پیگیری مراحل درخواست ویزای خود می توانید با مراجعه به صفحه مربوطه مستقیما پیگیر کار خود شوید. برای تهیه یا حتی کنسل کردن بلیط هواپیما نیز با مراجعه به سامانه بلیط لینکوریسم می توانید اقدام کنید. 

همچنین، برای توضیح بیشتر و دقیق تر لینکوریسم رسما اعلام می نماید که نماینده ی هیچ کنسول یا سفارتی نیست. همچنین خدمات مشاوره ای لینکوریسم، تضمین کننده ی هیچ ویزایی نیست. همانطور که هیچ شخص یا ارگانی نمی تواند ویزای شما را تضمین نماید. لینکوریسم تنها با تکیه بر تجربیات کارشناسان خود تلاش می کند تا متقاضیان ویزا را راهنمایی کند. آنها می توانند مستقلا برای دریافت ویزای خود به مراجع ذیصلاح مراجعه نمایند. به بیان دیگر، لینکوریسم به متقاضیان ویزا که در زمینه ی اخذ ویزای خود نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارند، کمک می نماید. 


لینکوریسم چه کمکی می کند؟ 

این کمک ها ممکن است به دلیل نیاز متقاضیان ویزا به یک مشاور که به یکی از زبان های بین المللی مسلط است، باشد. همچنین شاید در زمینه تکمیل فرم ها نیاز به کمک از سوی متقاضیان احساس شود. چگونگی تهیه مدارک و نیز می تواند از مواردی باشد که افراد احتمالا به یک مباشر احتیاج پیدا کنند. همچنین متقاضیان مکلف اند چنانچه ماموران سفارت از آنها سوال کردند که آیا در تکمیل فرم ها از شخص ثالثی کمک دریافت کرده اید، پاسخ مثبت ارائه کنند. صداقت، دقت و مسئولیت پذیری، اصول مهم کاری لینکوریسم می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 

 

بهترین قیمت بلیط هواپیما و قطار را از لینکوریسم تهیه نمایید