پوشش تمام خطوط هواپیمایی

اطمینان داشته باشید با لینکوریسم تمامی پروازها را در همه مسیرها، پیش روی خود دارید. سامانه لینکوریسم همه پروازهای موجود در کل کشور را پوشش داده است. حتی امکان انتخاب بلیط از بین کلاس های پروازی مختلف (اکونومیک، بیزنس و …) فراهم شده است. برای تهیه بلیط، کافی است نام و کد ملی مسافر (مسافرین) را وارد نمایید تا بلیط شما صادر شود. 

خرید آسان و مطمئن

شما با مراجعه به سامانه فروش بلیط، درست مثل یک کارشناس حرفه ای آژانس مسافرتی می توانید بلیط مورد نظر خود را از میان پروازهای مختلف انتخاب کنید. تمامی مراحل به سادگی و روشنی طراحی شده است و پیش از پرداخت وجه (از درگاه بانکی) می توانید همه جزییات بلیط خود را یکبار دیگر کنترل نمایید و چنانچه همه چیز درست بود نسبت به پرداخت وجه اقدام کنید. 

امکان استرداد تمامی بلیط ها حتی پروازهای چارتری

مهم نیست که بلیطی که خریداری کرده اید از میان پروازهای چارتری بوده باشد یا نه؛ لینکوریسم به شما امکان می دهد هر بلیطی را در صورت تمایل کنسل نمایید. بنابراین با اطمینان خرید خود را تکمیل کنید و چنانچه به هر دلیل تصمیم به کنسل کردن بلیط خود گرفتید، از این موضوع نگران نباشید. وجه مربوطه به کارت بانکی شما واریز خواهد شد. 

با مراجعه به سامانه فروش بلیط هواپیما در لینکوریسم تمامی آژانس های مسافرتی پیش روی شما قرار دارند

چگونه بلیط هواپیما تهیه کنیم؟

تهیه بلیط هواپیما یکی از خدمات متعدد لینکوریسم می باشد. بلیط هواپیما را می توانید به آسانی از سامانه فروش بلیط لینکوریسم تهیه نمایید. امکان انتخاب پرواز از بین همه شرکت های هواپیمایی، از ویژگی های سامانه فروش بلیط لینکوریسم می باشد. 


سیاست های کاری ما

لینکوریسم بر اساس سیاست های کاری خود اقدام به راه اندزی سامانه فروش بلیط هواپیما نمود. اهم این سیاست ها عبارتند از: برقراری ارتباط بین فعالان صنعت گردشگری و تسهیل سفرهای کاری و تفریحی.

امکانات سامانه

در این سامانه، امکان خرید از تمامی شرکت های هواپیمایی کشور وجود دارد. در سامانه فروش لینکوریسم تنوع پروازها به گونه ای است که هیچ شانسی را از دست نمی دهید. تمامی پروازهای قطعی را در دسترس خواهید داشت.  این سامانه هم شامل ارائه پروازهای چارتری است و هم پروازهای سیستمی. لینکوریسم اعلام می کند که اقدام به فروش پروازهای چارتری با کمترین و رقابتی ترین قیمت ها می نماید. بر اساس این قیمت گذاری، می توانیم با افتخار در خدمت شما باشیم و لذت سفر را با شما به اشتراک بگذاریم. 

تور مسافرتی

همچنین به کمک این سامانه می توانید به راحتی، یک “تور مسافرتی” ارزان قیمت و سفارشی را برای خود بسازید. کافی است پروازهای رفت و برگشت خود را به طور جداگانه و بر اساس برنامه زمانی خود، تهیه کنید.


امتیازات عضویت در سامانه فروش بلیط لینکوریسم

پیشنهاد می کنیم برای بهره گیری از امتیازاتی که برای مشتریان دائم خود در نظر گرفته ایم حتما در سامانه عضو شوید.  از مزایای عضویت در این سامانه می توان به دریافت تخفیفات نقدی و بن تخفیف اشاره نمود. این امتیازات بر حسب تعداد و میزان تراکنش های فرد، این امتیازات نیز به طور متناسب، ارتقا خواهند یافت. 


چگونه بلیط خریداری شده را کنسل کنیم؟

بلیط های سیستمی را به سادگی می توانید در پروفایل خود به صورت آنلاین کنسل نمایید. برای کنسل کردن بلیط های چارتری نیز کافی است شماره بلیط و سایر مشخصات را برای ما ایمیل کنید.


وجه بلیط های کنسل شده چگونه عودت می شود؟

وجه بلیط های کنسل شده (پس از کسر هزینه کنسلی) به اعتبار پروفایل شما اضافه می شود. همچنین می توانید درخواست خود را برای دریافت وجه به صورت کارت به کارت نیز اعلام نمایید.

با ما در تماس باشید

به منظور دریافت پاسخ سوالات خود کافی است از طریق شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید. همچنین می توانید سوالات خود را از طریق ایمیل مطرح نمایید. علاوه بر این جهت سفارش یا پیگیری مراحل درخواست خود می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما پیگیر کار خود شوید. برای تهیه یا حتی کنسل کردن بلیط هواپیما نیز با مراجعه به سامانه بلیط لینکوریسم می توانید اقدام کنید.

سامانه فروش بلیط هواپیما