خدمات لینکوریسم

Linkourism Services

مشاوره کسب و کار، طراحی وب سایت، SEO، سامانه پرداخت (سامانه پرداخت قبوض، فروش آنلاین گیفت کارت آیتونز، فروش آنلاین آنتی ویروس NOD، شارژ سیم کارت) 

تیم ویزای لینکوریسم تلاش می کند تا با ارائه مشاوره حرفه ای، درخواست ویزای شما با خوبی پیش برود. مهم ترین توصیه  لینکوریسم ارائه مدارک کامل، دقیق و درست است. شما می توانید در خصوص ویزای شینگن و یا ویزای کانادا از خدمات مشاوره ما استفاده کنید. 

تهیه بلیط هواپیما یکی از خدمات متعدد لینکوریسم می باشد.  امکان انتخاب پرواز از بین همه شرکت های هواپیمایی به همراه مناسب ترین قیمت پروازهای چارتری، از ویژگی های سامانه فروش بلیط لینکوریسم می باشد. سامانه لینکوریسم همه پروازهای موجود در کل کشور را پوشش داده است. 

در سامانه پرداخت لینکوریسم می توانید تمامی قبوض خدماتی (آب، برق، تلفن، جرائم رانندگی و …) را پرداخت نمایید. همچنین امکان شارژ آنلاین سیم کارت و خرید کارت شارژ نیز فراهم شده است. خرید گیفت کارت آیتونز و آنتی ویروس نیز از دیگر امکانات سامانه پرداخت لینکوریسم می باشد. 

مشاوره کسب و کار

ارائه مشاوره کسب و کار، یکی از خدمات لینکوریسم است. این خدمت به ویژه به مشاغل و کسب و کاراهای مرتبط با توریسم ارائه می شود. مشاغلی همچون آژانس های مسافرتی، هتل ها و اقامت گاه ها، رستوران ها و کافی شاپ ها می توانند از این سرویس استفاده کنند. 

طراحی وب سایت

در تکمیل فرایند ارائه مشاوره کسب و کار، سرویس طراحی وب سایت به مجموعه خدمات لینکوریسم اضافه شد. این سرویس برای همه کسب و کارها و به طور اختصاصی برای مشاغل مرتبط با توریسم می تواند مناسب باشد. با هدف افزایش راندمان، از خدمات بازاریابی آنلاین لینکوریسم استفاده نمایید. 

بازاریابی آنلاین

با وجود پیشرفت های زیاد، ولی هنوز بسیاری از کسب و کارها از مزیت های بازاریابی آنلاین استفاده کافی نمی کنند. لینکوریسم بر آن شد تا با ارائه خدمات مرتبط با بازاریابی آنلاین، کمک بیشتری به همه مشاغل (به ویژه کسب و کارهایی که بر توریسم متمرکز هستند) ارائه کند. 

3H21KUXVT4.jpg

لینکوریسم در کنار شماست تا با ارائه مشاوره دقیق و حرفه ای، بهترین خدمات را در زمینه ویزای شینگن ارائه نماید. همچنین به کمک سامانه بلیط هواپیمای لینکوریسم، بلیط هواپیما را به راحتی از لینکوریسم تهیه نمایید. علاوه بر این، لینکوریسم راهکاری برای رزرو هتل در سراسر دنیا ارائه می کند. از سامانه پرداخت لینکوریسم نیز می توانید برای پرداخت قبوض، خرید آنلاین گیفت کارت آیتونز، خرید آنلاین آنتی ویروس NOD و شارژ سیم کارت استفاده نمایید. 

 

به منظور دریافت پاسخ سوالات خود کافی است از طریق شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید. همچنین م توانید با ارسال ایمیل سوالات خود را مطرح نمایید. علاوه بر این جهت سفارش یا پیگیری مراحل درخواست ویزای خود می توانید با مراجعه به صفحه مربوطه مستقیما پیگیر کار خود شوید. برای تهیه یا حتی کنسل کردن بلیط هواپیما نیز با مراجعه به سامانه بلیط لینکوریسم می توانید اقدام کنید.