خرید بلیط هواپیما از لینکوریسم امکان پذیر شد

  • Post Author:
  • Post Category:مجله

خرید بلیط هواپیما از لینکوریسم امکان پذیر شد

بلیط هواپیما را می توانید از سامانه فروش بلیط لینکوریسم تهیه نمایید. امکان انتخاب پرواز از بین همه شرکت های هواپیمایی به همراه مناسب ترین قیمت پروازهای چارتری، از ویژگی های سامانه فروش بلیط لینکوریسم می باشد. 

برای تهیه بلیط هواپیما از طریق لینک زیر اقدام کنید: 

ticket.linkourism.com

لینکوریسم بر اساس سیاست های کاری خود (برقراری ارتباط بین فعالان صنعت گردشگری از یک طرف و تسهیل سفرهای کاری و تفریحی، از طرف دیگر) اقدام به راه اندزی سامانه فروش بلیط هواپیما نمود. 

  در این سامانه، امکان خرید از تمامی شرکت های هواپیمایی کشور وجود دارد. در سامانه فروش لینکوریسم تنوع پروازها به گونه ای است که هیچ شانسی را از دست نمی دهید و تمامی پروازهای قطعی را در دسترس خواهید داشت. 

این سامانه هم شامل ارائه پروازهای چارتری است و هم پروازهای سیستمی. لینکوریسم اعلام می کند که به جهت رفاه حال مشتریان خود، اقدام به فروش پروازهای چارتری با کمترین و رقابتی ترین قیمت ها می نماید. بر اساس این قیمت گذاری، می توانیم با افتخار در خدمت شما باشیم و لذت سفر را با شما به اشتراک بگذاریم. 

همچنین به کمک این سامانه می توانید به راحتی، یک “تور مسافرتی” ارزان قیمت و سفارشی را برای خود بسازید؛ کافی است پروازهای رفت و برگشت خود را به طور جداگانه و بر اساس برنامه زمانی خود، تهیه کنید.

پیشنهاد می کنیم برای بهره گیری از امتیازاتی که لینکوریسم برای مشتریان دائم خود در نظر گرفته است، حتما در سامانه فروش لینکوریسم، عضو شوید. 

از مزایای عضویت در این سامانه می توان به دریافت تخفیفات نقدی، بن تخفیف، و پیشنهادهای مسافرتی ویژه اشاره نمود که بر حسب تعداد و میزان تراکنش های فرد، این امتیازات نیز به طور متناسب، ارتقا خواهند یافت. 

 

 

خرید بلیط هواپیما از لینکوریسم امکان پذیر شد. روی لینک زیر کلیک کنید: 

ticket.linkourism.com

 

 

 

Admin

Tourism, Visa, Promote Tourism Related Businesses